poniedziałek, 13 maja 2019

Maga Cosmetics - Dancing QueenHej! Jak już pewnie większość z Was wie kocham brokat. Od bardzo dawna szukałam brokatowej hybrydy, która byłaby na przezroczystej bazie. Obecnie mamy na rynku bardzo dużo brokatowych, ale kolorowych hybryd. Podczas targów w Poznaniu poznałam firmę Maga Cosmetics, o której szczerze powiedziawszy nigdy wcześniej nie słyszałam. Zaprezentowano mi hybrydy z kolekcji Dancing Queen, które spodobały mi się od razu, ale chciałam jeszcze przetestować je pod kątem trwałości. 
Teraz mogę już stwierdzić, że hybrydy są bardzo dobrej jakości. Brokat nie ściera się i nie odpryskuje. Najlepsze jest to, że na każdym kolorze wyglądają inaczej. Na zdjęciu powyżej zaprezentowałam kolor 901 na mlecznej bazie. Na pewno dokupię jeszcze inne kolory, bo są to bardzo uniwersalne hybrydy, a tak jak pisałam wcześniej bardzo ciężko znaleźć taki produkt. Tym bardziej, że butelka 6,5ml kosztuje 19,99 zł.
Podczas targów rozdawano kody zniżkowe na zakupy w sklepie internetowym, jeżeli ktoś chciałby skorzystać to proszę: BE_MAGA19
Kod daje 20% zniżkę i jest na jednorazowe zakupy do 30.06.2019


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz