czwartek, 12 marca 2015

M·A·C Studio Conceal and Correct Duo


Parę słów na temat korektora od MAC'a 


Hej! Już od jakiegoś czasu zastanawiałam się nad przetestowaniem jakiegoś korektora marki MAC. Mój wybór padła na podwójny korektor. 
Oto kilka słów od producenta: "Lekki, kremowy, dyskretnie kryjący korektor. Zapewnia gładkie, długotrwałe i niewidoczne krycie wszystkich niedoskonałości skóry. Kosmetyk wodoodporny, bezzapachowy i niewywołujący trądziku. Lekki korektor zawierający środki zmiękczające skórę jest tak skoncentrowany, że nawet jego niewielka ilość zapewnia matowe zatuszowanie niedoskonałości i przebarwień skóry. Skutecznie ukrywa cienie, wypryski, pieprzyki, tatuaże i znamiona."Korektor ma 2x4 g, kosztuje 100 zł, do wyboru są 4 wersje kolorystyczne - ja posiadam odcień Pale Pink/Pale Yellow, czyli najjaśniejszy. 

Ma doskonałe krycie, powiedziałabym nawet, że lepsze od mojego kochanego korektora TimeBalm. Nie zbiera się w zmarszczkach, ani załamaniach. Nie podkreśla suchych skórek. Jest matowy, więc nie pozostawia lepkiej, święcącej się warstwy. Na mojej skórze trzyma się praktycznie przez całe 10-12 godzin. Ma fajną lekką konsystencję oraz możliwość mieszania kolorów, co jest dla mnie wielkim plusem. Jedyną wadą jaką zauważyłam jest cena, ale idzie w parze z jakością. Jeżeli ktoś lubi inwestować w dobrą kolorówkę to jak najbardziej mogę polecić ten korektor. 

Użyłam dosłownie odrobinkę korektora i wszystko dobrze przykrył
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz